Історія садочка

Дитячий садочок розташований у мальовничому куточку Закарпаття - селищі Кобилецька Поляна, у підніжжі гори Кобила, про яку в народі ходять легенди. Був заснований у 1979 році в пристосованому приміщенні школи. Відреставрований садочок дістав назву "Сонечко",і був розрахований на 45 місць.

Дитячий садочок очолили досвідчені педагоги та молодший персонал. Пізніше назва дитячого садка "Сонечко" була змінена на навчально-виховний  заклад №1 селища Кобилецька Поляна.

Навколо  дитячого садочка   розкинуті  праліси  карпатського  бука, по  якому  прокладено багато екологічних стежинок  прогулюючи  якими  діти на прогулянці, збирають  багато  ягід,  а  дорослі - грибів. Діти  середньоі групи  роблять гербарії та  збирають природний  матеріал.

В нашому дитячому садочку виховується 53 дітей.  Ними опікується невеличкий колектив, очолюваний завідувачкою - Пукман Марією  Михайлівною.

Дітям  тут  добре, про  них дбає держава. З селищного  бюджету  виділяються необхідні

кошти для  розвитку  та  харчування дітей.

В даний  час  в  дитячому  садочку  працюють чотири  спеціалісти, медична  сестра, музичний  керівник та  9  чоловік  молодшого  персоналу.  В  садочку  навчаються дві  групи: ясельна  та  середня.

Колектив дитячого садка  старається зробити так, щоб  тільки-но, переступивши поріг нашого садочка,  батьки  відчули: в садку все  робиться  для  того, щоб  їхній  дитині  було  комфортно серед  затишних  інтер"єрів, уважних  і лагідних  працівників.

Під час  прийому  малюка до дитячого  садочка у  тата  і мами  запитують усе  про сина  чи  доньку: що  люблять, що  непокоїть, які  улюблені страви  і заняття, чи є друзі....

Це  потрібно  для  того, щоб  вчасно допомогти  дитині  безболісно  влитись  у  колектив групи.

В нашому дитячому садочку  панує злагода, мир, спокій, взаєморозуміння, повага  між  малечою  і їхніми  батьками, колективом.  Наш  колектив щодня створює   для  малечі  сімейний затишок,  де завжди лунає  дитячий сміх, веселість і радість.