Наші традиції

Наші  традиції

Через  ознайомлення  із  народними традиціями  формується  світогляд  дитини.

Як  відомо, корені  національного характеру, світогляду  закладаються  в ранньому  дитинстві, передаються  через  казки, оповідання, легенди.

Наша мета -  формувати  в  дошкільнят основи світогляду, свого  місця та  ролі у  природі та  суспільстві.

Ознайомлення  дітей  з народними  традиціями  веде  не тільки до формування знань, умінь і навичок, але  й  до  всебічного розвитку  і  виховання  особистості  дитини. Ознайомлення   з  народними  традиціями  формує  у  свідомості  дітей  чуття  дому, родини, краю,  гордості за  свій  народ,  єдності  на основі  спільних  емоційних  переживань, духовних  цінностей.

Традиціі  мають завжди бути з нами, переходити у спадок нашим  дітям, онукам з піснею на вустах,  духм"яним  запахом  паляниці  з  печі  і  тихою  зорею  над  батьківською  оселею.  До глибокої  старості кожної  людини  залишаються  сердечні  зв"язки з  рідним  гніздом, яке вона  любить, згадує, шанує.

Народні  традиції  мають  велике  значення  в  етнізації  дітей, формуванні  в них  історичної  пам"яті, національного  світогляду  патріотизму.

Формою  роботи є  свята,  розваги  народознавчого змісту,  екскурсії,  спостереження, дидактичні  ігри, народні і рухливі  ігри.

Щороку у нашому дитячому садочку  традиційно проводяться такі свята:

- Свято Миколая;

- Новий Рік;